صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور؛

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی استان موفق به کسب مقام دوم شد

سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد، گفت: فرشته حیدری دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت مقام دوم را کسب نمود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر جمشید محمدی افزود: فرشته حیدری در رشته حفظ کل قرآن کریم، در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور موفق به کسب مقام دوم شد.

وی اظهار داشت: توسعه و تعمیق فرهنگ غنی قرآن کریم واهل بیت (ع) و همچنین معنویت افزایی درسطح دانشجویان و کارکنان یکی از دغدغه ها و اهداف مهم مرکز قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج است.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای این دانشجوی دانشگاه، با اشاره به ظرفیت های دینی و قرآنی در دانشگاه، گفت: امیدواریم که در آینده نزدیک شاهد گسترش هر چه بیشتر فعالیت های قرآنی در سطح دانشگاه و مراکز تابعه باشیم.

به گزارش وب دا؛ بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور با حضور معاون  فرهنگی و امور دانشجویی وزارت بهداشت، معاونین فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و جمعی از مسئولان وزارت بهداشت، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.

 


٠٩:٥٢ - يکشنبه ٨ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٨٦٧    /    تعداد نمایش : ٤٤٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج